Dakikalar içerisinde sisteminiz hazır

İnternetten başka herhangi bir altyapı kurulumu yapmadan dakikalar içerisinde çok güvenlikli, istediğiniz özelliklerde sisteminiz kullanıma hazır olacaktır

Anında kurulum

Bulut sunucu (cloud server) altyapısında Windows veya Linux sunucuları dakikalar içinde kolayca oluşturabilirsiniz. Sunucu oluşturmak için tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan özellikteki sunucuyu seçmektir.

Bakım gerektirmez

Yedekli sunucu altyapısı sayesinde bulut sunucunuz bakım gerektirmez. %99,95 oranında kullanılabilirlik SLA’sı, 7/24 teknik destek, günün yirmi dört saati hizmet sağlığı izleme olanağı sağlar.

Açık, esnek ve uyumludur

Windows’tan Linux’a, SQL Server’dan Oracle’a, C#’tan Java’ya kadar her işletim sistemini, dili, aracı ve çerçeveyi destekler. Her cihazla çalışan muhteşem uygulamalar ve hizmetler oluşturabilmeniz için Windows ve Linux eko sistemlerinin en iyilerini parmaklarınızın ucuna getirir.

Ekonomik ve ölçeklenebilir

Bulut sisteminin bir diğer önemli özelliği de esnek yapılarıdır. Talebinize göre hızlı şekilde ölçekleyerek büyütüp küçültebilir, böylece sadece kullandığınız şeyin ücretini ödersiniz. İşletmenizin farklı dönemlerinde daha performanslı bir sunucu kullanıp daha sonra tekrar daha ekonomik bir sunucuya dönüş yapabilirsiniz. Dakikalık faturalama ve bilgi işlem, depolama, bant genişliği gibi popüler altyapı hizmetleri için rakip firmaların fiyatlarıyla aynı olma konusunda bir taahhüt, performans için her zaman rakipsiz fiyatlara sahip olacağınız anlamına gelir.

Detaylı bilgi ve ücretsiz analiz için lütfen bize ulaşın.
Hemen şimdi