Ofisiniz dilediğiniz yerde

İstediğiniz yerden istediğiniz cihazdan istediğiniz an işletmeniz için çalışabilir, yazılımlarınıza kolayca erişebilirsiniz.

Donanımdan bağımsız üstün performans

Bulut uygulamaları, klasik programlara oranla çok daha az sistem kaynağı tükettiği için sistem üzerinde herhangi bir performans kaybı yaşanmaz. Gerekli tüm işlemler bulutta yapılır. Bu da mütevazı donanımlarla bile üstün performans demektir.

Maliyetleri azaltır

Yazılım maliyetlerini düşürmektedir. Her bilgisayar için ayrı ayrı yazılım paketleri almak yerine sadece kullanıcıların ihtiyaç duyduğu uygulamalara erişim sağlanmaktadır. Ayrıca büyük işletmelerde programların yüklenmesi ve yönetimi de ayrı bir maliyettir. Bulut uygulamalarda cihazlara program yüklenmesine ihtiyaç duyulmadığı için herhangi bir iş yükü yoktur. Ayrıca yazılımlar, satın almak yerine kiralanabilmektedir ve bu şekilde tasarruf edilebilmektedir.

Her zaman en güncel uygulamalar

Bulut bilişimdeki uygulamalar anında güncellenebilir. Uygulamanın yeni sürümü çıktığında veya bazı açıkları kapatmak için güncelleme yayınlandığı anda tüm kullanıcılar için en güncel sürüm direkt olarak yükseltilmektedir.

Ek yazılım ve özel işletim sistemine ihtiyaç yoktur

Uygulamalar herhangi bir donanım gereksinimi olmadığı gibi herhangi bir ek yazılım ve özel işletim sistemine de ihtiyaç duymaz. Bu nedenle, kullanıcıların sıklıkla yaşadıkları işletim sistemleri farklılıkları ortadan kalkar. Ayrıca oluşturulan bir belgenin diğer bilgisayarlarda nasıl görüneceği, açılıp açılmayacağı gibi problemler ortadan kalkmaktadır.

Ekip çalışmasına olanak sağlar

Aynı belge üzerinde aynı anda birden çok kişi düzenleme yapabilir. Bu da kurum içersinde ortak iş yürüten ekip ve gruplar için çok önemli bir işlemdir. Üretkenlik ve ortak bilinç artırılır. Üzerinde çalışan dosyalar veya işlerin eşleştirilmesi ve güncellenmesi tamamen bu teknoloji tarafından yapılır. Bu nedenle, dosyalar kişisel bilgisayarlar yerine bulutta depolandığı için kullanıcılar, internet bağlantısına sahip olan herhangi bir bilgisayar ile belgenin en güncel haline her an ulaşabilmektedir.

Detaylı bilgi ve ücretsiz analiz için lütfen bize ulaşın.
Hemen şimdi