Bulutlarda çalışmak istemez misiniz?

Çalışma dosyalarınıza istediğiniz yerden istediğiniz cihazla güvenli bir şekilde ulaşabilin.

Kullandığınız kadar ödeyin

Bulut Bilişim, işletmelerin büyük yatırımlar yapmaya gerek duymadan çok güçlü ve kesintisiz altyapılara sahip olmasını sağlayan ve “kullandığın kadar öde” modeline göre tasarlanmıştır.

İşinize istediğiniz zaman istediğiniz yerde erişin

Bulut Bilişim; çeşitli uygulamalar, veri bütünü ya da BT kaynaklarının sanallaştırılarak ve servis sağlayıcının ortamında barındırılarak, kullanıcısının istediği zaman internet aracılığıyla verilerine rahatça ulaşmasına ve kullanmasına olanak tanımaktadır.

Sorunsuz ve kolay entegrasyon

Var olan sisteminizle sorunsuz çalışabilir. En büyük güvenli özel bağlantı ağı, karma veritabanı ve depolama çözümleri aracılığıyla BT ortamınız ile kolayca entegre edilir, böylece varlıklarınız ihtiyaç duyduğunuz yerde kalır. Daha fazla BT seçeneği ile daha az karmaşıklık ve maliyet

Özgür olun.

En geniş işletim sistemi, programlama dili, altyapı, araç, veritabanı ve cihaz yelpazesini destekler. İstediğiniz programlama dilini kullanın. Linux ve Docker kapsayıcılarını çalıştırın; JavaScript, Python, .NET, PHP, Java, Node.js kullanarak uygulamalar oluşturun; iOS, Android ve Windows cihazlar için arka uçlar oluşturun. Milyonlarca geliştiricinin ve BT profesyonelinin zaten güvendiği teknolojileri destekler.

Detaylı bilgi ve ücretsiz analiz için lütfen bize ulaşın.
Hemen şimdi