Karar almanızı kolaylaştıracağız!

Doğru kararlar şirketler için hayatidir, doğru kararların alınabilmesi için verilerin toplanması, depolanması ve analiz edilmesi gerekmektedir

Pazarlama politikaları

Günümüz işletmelerinin “pazarlama politikalarının” içerisindeki en önemli parçalarından biri, “karar alma” bölümüdür. Karar alma eylemi ne kadar isabetli ve doğru olursa işletme geleceğine katkısı o kadar fazla olur. Tam bu noktada doğru kararların alınabilmesi için verilerin toplanması, depolanması ve analiz edilmesi gerekmektedir.

İş zekası (Business İntelligence)

İş zekası (Business İntelligence) veri toplama, depolama, analiz, kolay erişim, planlama ve strateji belirleme aşamalarını olanaklı kılan uygulama ve teknolojilerin bütünüdür. İş zekası çözümleri; işletmelere, çok büyük veri kümelerini kullanarak geçmişe, bugüne ve geleceğe(tahmini) dair önemli bilgiler sağlayarak, alacakları kararlarda yardımcı olmaktadır. Bu karar, istenilen konudaki maliyetin azaltılması, verimliliğin arttırılması, problemlerin çözülmesi, yeni ürünlerin içeriği vb. konularla ilgili olabilir.

Temel BI Bileşenleri

• -Veri Ambarı kurulumu (DW)
• -Veri toplama ve depolama
• -Detaylı Sorgulama
• -Rapor ve analizler
• -Karar destek
• -Veri madenciliği
• -Analitik müşteri ilişkileri yönetimi

İhtiyaçlarınızı analiz edip en verimli çözümü sunuyoruz

SmartMe, çözüm odaklı yaklaşımı ile müşterilerininin ihtiyaçlarına en verimli çözümü üretebilmek için farklı araçların kullanılabileceğini bilmekte ve yetkin danışmanlık ekibi ile yaptığı ihtiyaç analizi sonrasında, müşterilerinin de bu konudaki vizyonunu dikkate alarak içerik açısından en doğru ve maliyet açısından en verimli çözümü sunmaktadır.

Detaylı bilgi ve ücretsiz analiz için lütfen bize ulaşın.
Hemen şimdi