Dinamik yenilikçi mobil uygulamalar

Servislerinizi, ürünlerinizi müşterilerinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletin

Mobil çağa ayak uydurun

Türkiye, dinamik ve genç tüketici profili ile mobil cihaz kullanımı, ticaret ve internet kullanımı açısından kritik konumdadır. Bu durum mobil uygulamaları, müşteri iletişimi ve interaktif pazarlama aktivitelerinin ayrılmaz bir parçası haline getirmektedir. Bir mobil uygulama sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka sadakatinizi artırabilirsiniz.

Bütün mobil platformlarda yeriniz olsun

İhtiyaçlarınıza yönelik iOS, Android ve Windows Phone sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurup, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım ve yazılım kabiliyetlerini sizlere sunuyoruz. Operasyonel sistemler ile entegre olabilen uygulamalar yüksek hız ve kolay erişim imkanı sunarak size farklı deneyimler yaşamayı sağlar.

Sunduğumuz mobil uygulamalarından bazıları

İnteraktif İçerik Uygulamaları

Genellikle belirli bir ürün veya hizmete yönelik olan bu uygulamalarda görsellik ön planda tutulur. Dinamikliği çok üst düzeydedir. Dijital Dergiler, Müzik Platformları, Video Galeriler, Fotoğraf Galerileri, Fırsat broşürleri, dijital kataloglar bu uygulamalara örneklerdir.

E-ticaret ve Satış Uygulamaları

Mevcut e-ticaret sistemleriniz ile entegre mobil satış uygulamanız sayesinde şirket tanıtımlarını ve satış yeteneklerini arttıracak yazılımlar geliştirebilirsiniz. Böylece müşterileriniz ile ilişkilerinizi daha da sağlamlaştırıp her iki taraf için de daha karlı hale getirebilirsiniz

Rezervasyon Uygulamaları

Müşterilerinizin mobil cihazlarından rahatça rezervasyon yapmalarını sağlanabilir, bilet rezervasyonları, otel rezervasyonları, araba kiralama rezervasyonları, doktor randevu gibi çok sayıda hizmet için rezervasyon uygulamarı kullanılabilinir. Operasyonel sistemler ile entegre olabilen uygulamalar yüksek hız ve kolay erişim imkanı sunarak size farklı deneyimler yaşamayı sağlar.

Kurumsal Uygulamalar

Mevcut ERP, CRM, MRP uygulamalarınız ile uyumlu çalışabilecek uzaktan ölçüm monitor ve kontrol edebileceğiniz uygulamalarla kurumsal firmanıza değer katın.

Detaylı bilgi ve ücretsiz analiz için lütfen bize ulaşın
Hemen şimdi