Sadece size özel bir yazılım

İşletmenizin iş akışlarınıza göre dizayn edilmiş, sade ve amacına yönelik.

Kolay kullanılabilir, yüksek performanslı uyumlu ve güvenli

İşletmenizin hedeflerini başarmak için yazılımlarınızın kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, maliyet bakımdan en ideal, uyumlu ve güvenli olması gerekir. Bu noktada paket program olarak piyasaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Çünkü; aynı sektördeki şirketlerin bile kurum içi iş yapış biçimleri farklıdır. Paket programlardaki süreçlere kendinizi adapte etmekle vakit kaybetmek yerine sizin için özel olarak tasarlanmış yazılım ile kısa sürede hedeflerinize ulaşın.

Analiz çalışması

Öncelikle iş yapış şekliniz, prosesleriniz analiz edilip, yaptırmak istediğiniz yazılımdan beklentileriniz saptanır.

Planlama tasarım aşaması

Daha sonra iş süreçlerinizi inceleyerek beklentilerinizin gerçekleme raporu hazırlanır. Hazırlanan fizibilite raporları size sunulur, proje aşamaları gösterilir ve sizden onay alınır.

Proje başlangıcı

Projeye başlanır ve belirli aralıklarla süreç ile ilgili demo görüşmeleri gerçekleştirilerek, projenin durumu hakkında bilgi verilir.

Test/stres test aşaması

Proje tamamlandıktan sonra test sürecine başlanır, pilot cihazlarda belirlenen iş senaryoları test edilir. Olası hatalar loglanıp, gerekli düzeltmeler yapılır.

Yazılım teslim - Eğitim

Gerekli test işlemlerinden başarıyla geçtikten sonra kurulum işlemlerine başlanır, kurulumlar tamamlandıktan sonra yazılımı kullanacak olan kişilere özel eğitim verilir.

Proje sonrası destek

Eğitimler tamamlandıktan sonra, normal teknik destek sürecine geçilir. Anlaşılan süre boyunca destek ve olası eğitimler ücretsiz olarak verilir.

Detaylı bilgi ve ücretsiz analiz için lütfen bize ulaşın
Hemen şimdi