Hedeflerinize ulaşın

Kurumsal yapınıza özel web yazılım ve web uygulamaları ile hedeflerinize ulaşın

Size özel tasarlanan çözümler

Kurumsal veya kişisel olarak hitap ettiğiniz kitleyi arttırmak için artık web ortamını kullanmak zorunlu hale gelmiştir. Hemen hemen her türlü içeriği artık sanal ortamda bulabilmekteyiz. Smartme Teknoloji olarak ,İşletmenize değer katma amacıyla değişik platformlarda, kurumsal yapınıza özel web yazılım ve web uygulamalar geliştirerek ve mevcut sistemlerdeki uygulamalarınızın entegrasyon ve geliştirme işlemlerini uygulayarak her sektörden müşterilerimize çözümler sunmaktayız.

İzlenmesi ve yönetimi kolay

Bir stok uygulaması ile daha hızlı stoklarınızı yönetebilir, bir zaman takip uygulaması ile personelinizin çalışma zamanlarını ve bunların değişik bölüm ve projelere indirgenmiş raporunu alabilir, bir anket uygulaması ile müşteri veya çalışanlarınızdan anında geridönüş edinebilir ve tüm bunları istenilen şekilde rapor olarak görebilir ve arşivleyebilirsiniz.

Verilere anında ulaşıp, hızlı reaksiyonlar

İşletmenizdeki işleri hızlandırabilir, müşteri ve çalışanlarınız ile hızlı iletişime geçebilir ve her aşamayı raporlayabilirsiniz. Uygulama ile edindiğiniz tüm verilere her zaman kolaylıkla ulaşabilir bir arşive sahip olabilirsiniz.

Sorunsuz entegrasyon

Uygulama kurumsal yapı ve işleyişinize tam olarak entegre edilir ve tamamen işletmenize özel şekillenir.

Detaylı bilgi ve ücretsiz analiz için lütfen bize ulaşın
Hemen şimdi